ПРО КОМПАНІЮ ПРАЙС ЛИСТ НОВИНИ СТАТТІ КОНТАКТИ
 

Продукция

Офтальмологія
Вироби медичного призначення одноразового застосування
Логопедія
Анестезіологія та реанімація
Інгаляційна апаратура
Дерматологія
Отоларингологія
Стоматологія
Урологія
Проктологія
Гінекологія
Хірургія
Анатомія та діагностика Неврологія
Лабораторія
Лампи до медичних приладів

Контакты

т. +38 (066) 031 37 81

ф. +38 (057) 700 44 13

e-mail: info@bestmed.com.uaКомпанія БЕСТМЕД стала офіційним представником ТОВ "Джей Ес Україна" у Харкові та Харківській області з реалізації виробів медичного призначення фірми JS Medical Materials

2013-10-03 09:35:00

Компанія БЕСТМЕД стала офіційним представником ТОВ "Джей Ес Україна" у Харкові та Харківській області з реалізації виробів медичного призначення фірми JS Medical Material.


ТОВ "Джей Ес Україна" є ексклюзивним представником в Україні виробника виробів медичного призначення Jiangsu Suyun Medical Materials Co., Ltd (Китай), що експортує продукцію більш ніж у 60 країн світу. Виробництво відповідає нормам ISO 9001. Якість продукції підтверджена американським сертифікатом FDA, Європейським TUV та висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи СЕС МОЗ України. Продукція зареєстрована Державною службою лікарських засобів та виробів медичного призначення МОЗ України та внесена до Державного реєстру медичної техніки та ВМП.
Акции и новости

Наша компанія взяла участь у роботі Міжнародної виставки охорони здоров'я MEDICAEXPO у рамках IX МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ «Іновації у медицині-здоров'ї нації» у м. Києві з 25 по 27 квітня 2018 року.


Компанія БЕСТМЕД стала офіційним представником ТОВ "Джей Ес Україна" у Харкові та Харківській області з реалізації виробів медичного призначення фірми JS Medical Materials 
BESTMED © 2009 Всі права захищені.   Створення сайту:
BESTMED